Home / Baymak Kombi Servisi

Baymak Kombi Servisi

· Uzman teknisyenlermizle ile kombi kullanıcılarınınn hizmetindeyiz

· Yılın 7 günü 24 saat aralıksız hizmet sunuyoruz.

· Faliyetlerimizde 1 yıl parça ve işçilik garantisi sunmaktayız.

· Kombi hizmetinde kaliteli ve güven sunmayan firmalardan kaçınınız.

Baymak Teknik Kombi Servisi

Servisimiz ısınma ve  ısı sistemlarinde baymak kombi tekknik servisi hizmeti vermek amacı ile faliyetegeçmiş. Baymak Kombi Servisi” müşterilerimize özel teknik servis hizmeti sunmaktadır.

Servisimiz bünyemizde oluşturduğumuz çalışma stratejisi sayesinde kaliteden ödün kaybetmeden, gününde ve hızlı servis anlayışı ile tüm marka kombi ve ısıtma sistemlerine teknik servis hizmeti sunmaktayız. Baymak kombi teknik servisi olarak güvenli hizmeti ile yıllardır büyüyen servisimiz”7/24 Kombi Teknik Servisliğinde Marka” sloganı ile başarılarını gercekleştirmektedir.

Kullanmış oldugunuz baymak kombi cigazınıza tarafımızdan verdiğimiz servis hizmetinde tamir edilen parça veya değişen yedek parça teslimat tarihinden itibaren bir yıl süreile kapsamındadır.

Servisimızde teknisyenlermizin, servisimizin kuruluşundan önce çeşitli teknik servis firmalarında çeşitli bölümlerde çalışmış, servisi verilen hizmetin önemine sahip, toplam kalite bilgileri ve iş disiplini ile eğitimli olarak işe başlamışlardır. Kendi bünyemizde çalışanlarımız gelişen servis teknoloji ile birlikte çeşitli zamanlarda ve değişik kurumlarda gereken eğitimleri sürdürmektedirler.

Kombi Cihazları Hakkında:

· Kullanmış olduğunuz baymak kombinizi istediğiniz derece ve ayarında ayarlayabilirsiniz. Cihazı kısık ısıda kullanmak kombinizde herhangi bir arızaya sebep olmaz.

Kombiler kendi içlerinde üç guruba ayrılırlar 

1. Gurup Bacalı Baymak kombiler:

 Bacalı baymak kombiler eski sistem tabir ettğimiz yeni teknolojiyede uygun kombilerdir bulundukları ortamın havasını tüketirler üç metre kareden küçükyerlere mnte edilmesi uygun deyildirler ve baca baglantısına gerekduyarlar.

2. Gurup Hermetik Baymak kombiler:

Hermetik diye tabir ettiğimiz baymak kombiler bulundukları ortamdaki havaya ihtiyaç duymazlar, kendi falanları yarımı ile dısarıdan aldıkları havayı tüketirler ve yine aynı fan yardmı ile yanma sonucu oluşan atık gazıda aynı şekilde dısarıya aktarılar.

3. Gurup Yoğuşmalı Baymak kombiler:

Yoğuşmalı baymak kombiler ise adındanda anlaşılacağı gibi yeni teknoloji kombilerdir. günümüzde yakıt tüketimini yüzde 35 oranlarda tasarruf sagladıkları büyük metre kareli yerleşimyerlerinde için tercih edilmeketediler, (yoğuşma ) ortamdaki yani atmosferdeki su bukarıını sıvı haline dönüşmesine denir, bu teknoloji yeni sitemlerde kombi cihazlarına entekre edilmiş su buharını tekrar değerlendirmektedir.

Bizi Aramadan Önce Yapabilicekleriniz hakkında bazı ip ucları

1) İlk olarak baymak kombi cihazınızın su basıncını konturol ediniz su basıncınız düşük ise 1,5 seviyesine getiriniz.

2)Cihazınızın baymak kombinizin gaz vanalarını konturol ediniz gaz borusuyla aynı hizada bulunmalıdırlar, bina girişinizdeki vanayıda konturol etmelisiniz.

3)Baymak kombi cihazınızın konturol panosunda yanıp söenen ağrıza ışı var ise cihazınızı acıp kapatmanız veye resetlermeişlemini biliyor iseniz resetlemeyi denemelisiniz,

4)Kulanmakta oldugunuz baymak kombinizde su kacagınız söz konusu ile ile altında bulunan dört borunun ıkısı kalın ıkısı ıncedir ince olan borunun üzzerindeki vanayı kapamalısınız bu işlem baymak kombi cihazınıza su girişini kesmiş olucak ve su kacagınız kesilecekti daha sonrasında bizden destek alabilirsiniz.

Yukarıda verdiğimiz ip ucları sonucu cözüm bulamadığınız taktirde lütfen bizden teknik destek isteginiz.

Anadoluyakası Baymak Kombi Servis Hizmeti Verdiğimiz Semtler.

Ataşehir Acıbadem Bulgurlu Maltepe
Bostancı Küçükyalı Pendik Tuzla
Kartal Sultanbeyli Çekmeköy Ataşehir,
Üsküdar Çengelköy Dudullu Kaynarca
Yakacık Kaynarca Taşdelen İçerenköy
Kozyatağı Erenköy Taşdelen Sarıgazi
Samadıra Çamlıca Beylerbeyi Paşabahçe
Kozyatağı Ünalan Ümraniye Koşuyolu
Kurtköy Uydukent Yenişehir Beylerbeyi
Kanlıca Anadoluhisarı Cubuklu Kısıklı
Libadiye İcadiye Altunıza Acarkent
Fındıklı Cevizli Caddebostan Kızıltoprak
Moda Fenerbahçe Hasanpaşa Fikirtepe
Merdivenköy Sahrayıcedit Soganlık Uğur Mumcu
Esenşehir Çakmak Yenisahra Yalıkent
Küçükbakkalköy Yenişehir Kurtköy Kalamış