Home / Baymak

Baymak

Baymak Kombi Bakım Onarım Servisi

–          Konusunda tecrübeli teknisyenlerimizle hizmet vermekteyiz.

–          Yılın 7günü 24  saat  müşterilerimize hizmet  sunmaktayız.

–          İşçiliklerimizde ve değişen parçalarda 1 yıl garanti kapsamındadır.

–          Kombi Teknik Servisi  olarak kaliteli ve güvenilir olma yolunda ilerlemekteyiz

Baymak  Kombi Servisi 0216 639 14 24 veya 0216 642 86 16 

Baymak kombi servisi iletişim telefonumuz 0216 639 14 24 veya 0216 642 86 16 nolu Baymak servisi telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz.

Kuruluşumuz ısı ve ısınma sistemlerinde Baymak  Teknik Servis Hizmeti sunmak amacı ile faaliyette geçmiştir. Baymak  Kombi özel servisi olarak teknik destek vermektedir. Servisimiz tarafından  tamir  edilen ve değişen parça yapılan işlem tarihinden itibaren 1 yıl garanti kapsamındadır.

Servis teknisyenlerimiz, Servisimizin kuruluşundan önce çeşitli teknik servis kuruluşlarında faaliyet göstermiş olup servis verilen işin işçiliğin önemine sahip olup, Servislikte kalite ve iş bilgi birikimi ile donatılmış olarak faaliyettedirler. İstikrarlı  çalışmalarımız  gelişen servis teknikleri ile farklı zamanlarda kurumlarda gerekli eğitimleri almakta almaya devam etmektedirler.

Kuruluşumuz  İçerisinde oluşturduğumuz çalışma strateji sayesinde kaliteli zamanında ve hızlı hizmet anlayışı ile gazlı ısı teknolojilerine teknik servis hizmeti sunmaktayız, Kaliteli ve daimi hizmet ilkesi ile büyüyen kuruluşumuz Kurumsallık ilkesi ile bileştirmektedir.

Kombi Genel Bilgi

–          Cihazınızı istediğiniz ısı ayarında ayarlaya bilirsiniz. Kombi cihazınızı düşük sıcaklıkta tutarak kombinize zara vermesiniz.

–          Kombi cihazları hermetik ve bacalı cihazlar olarak iki guruba ayrılırlar. Baca temizliği bacalı kombi cihazlarında ihtiyaç duyulur.

Bacalı Baymak Kombi Cihazı

Yanma haznesi acık olan kombilerdir, Monte edildiği ortamdaki temiz havayı tüketen ve baca bağlantısı gerektiren cihazlardır. Bu cihazlara bacalı cihazı deniz, banyolar ve yüz ölçümü 8 metre küpten az olan ortamlara montajı yapılması uygun değildir. Baca temizliği bu cihazlar için gereklidir.

Hermetik Baymak Kombi Cihazı

Yanma alanı kapalı olan kombi cihazlarıdır. Hermetik diye adlandırdığımız cihazlar baca bağlantısı gerektirmezler. Isı haznesi kapalı olup gazın yanması için ihtiyaç duyulan temiz havayı fan yardımıyla alırlar ve aynı şekilde yanma sonucu oluşan kirli atık gazı dış ortama aktarırlar. Hermetik diye tabir ettiğimiz kombi cihazlar bir baca borusu ile dış ortama bağlanmak zorundadırlar

Baymak Kombi Servisi Olarak Hizmet Verdigimiz Semtler Ve bölgeler,

Acıbadem, Altunizade, Adatepe, Altayçeşme, Bostancı, Beykoz, Bağlarbaşı, İçerenköy, Yenisahra, Ataşehir, Kazasker, Suadiye, Şenesenevler, Erenköy, Merdivenköy, Hasanpaşa, Moda, Kızıltoprak, Fenerbahçe, Feneryolu, Kalamış, Göztepe, Küçükyalı, Rıhtım, Ferhatpaşa Söğütlüçeşme, İdealtepe, Yakacık, Maltepe, Şaşkınbakkal, Cevizli, Atalar, Rahmanlar, Caferağa, Kartal, Göksu, Esentepe ,Çubuklu, İncirköy, Topselvi, Kanlıca, Ortaçeşme, Pendik Soğuksu, Yakacık, Uğurmumcu, Yeni mahalle, Soğanlık, Çavuşbaşı, Uydukent, Kurtköy, Kaynarca, Tuzla, Ümraniye, Kartal, Atakent, Üsküda,r Bahçelievler, Fındıklı, Şeyhli, Sultanbeyli, Velibaba, Sahrayıcedit, Yeşilbağlar, Kozyatağı, Tuzla İstasyon, Doğuşkent, Aşağı dudulu, Çakmak, Hekimbaş,ı Zümrütevler, Ihlamurkuyu, Yukarı Dudullu, Esenkent, Armağanevler, Küçükbakkalköy, Ayazma, Çekmeköy, Burhaniye, Ferah, Dudullu, Güzeltepe, Havuzbaşı, İcadiye, Güzelyalı, İhsaniye, Kandilli, Kefce Dede, Kirazlı Tepe, Libadiye, Kuzguncuk, Küçüksu, Küplüce, Pazarbaşı, Bulgurlu, Selman Ağa, Selimiye, Selami Ali, Soyak, Toygar Hamza, Valide-i Atik, Büyük Çamlıca, Nakkaştepe, Salacak, Ömerli, Koşuyolu, Kayışdağı, Ünalan, Çayırova, Gülsuyu, Aydınevler, Başıbüyük, Caddebostan, Yenişehir, Esenyal,ı Dragos, Kuyubaşı, Büyükbakkalköy, Samandıra, Çengelköy, Acarkent, Kadıköy, Yeni çamlıca, Çamlıca, Aydınlı, Paşabahçe, Kavacık, Anadoluhisarı, Beylerbeyi, Sarıgazi, Kısıklı, Esenşehir, İçmeler, Fikirtepe, Ziverbey, Kuyubaşı, Anadolukavağı, Yenidoğan, Taşdelen, Sancaktepe, Batı Ataşehir, Yavuztürk, Çamçeşme, Fevziçakmak, Kavakpınar, Sapanbağları, Çınardere, Hilal Konutları, Yavuztürk, Baymak Kombi Teknik Servisi, Baymak ervisi, Baymak Kombi, Baymak, Komb, Servisi

Call Now Button0216 639 14 24