Home / Doğalgaz Faturanız

Doğalgaz Faturanız

Kullandığınız Doğalgaz Faturanızı Düşürmek İster misiniz?

Termostar Kombi Teknik Servisi Doğalgaz FaturanızGünümüzde azalan kaynaklar ve son dönemde gelen dolgun zamlar doğalgazın değerine değer kattı. Artık doğalgaz eskisinden daha da kıymetli.

Zamanla gün geçtikçe artan doğalgaz faturaları yüzünden en ucuz ve temiz ısınma alternatiflerinden doğalgaz Anadolu Yakası Termostar kombilerinde de tasarruf çok önemli bir kavram haline geldi. Doğalgaz faturanızı cep yakmayacak hale getirmek için alabileceğiniz bir kaç tedbir var.

Binanızda Yoğuşmalı Anadolu Yakası Termostar kombi Kullanın!

Kullandığınız Yoğuşmalı Anadolu Yakası Termostar kombiler dışarıya atılan suyun buharını ısıtma işleminde kullanabilen Anadolu Yakası Termostar kombilerdir. Yani yoğuşmalı Anadolu Yakası Termostar kombiler, sahip oldukları teknloloji sayesinde normal Anadolu Yakası Termostar kombiler için atıktan ibaret olan gaz halindeki su buharını sıvı hale dönüştürerek kendine fazladan ve masrafsız bir ısı kaynağı yaratmış olur. Yoğuşmalı Anadolu Yakası Termostar kombileri tercih edin, hem faturanıza hem de doğaya bir iyilik yapmış olun.

Binanıza Isı Yalıtımızı Yaptırın!

Kullanılan ısı yalıtımı olmayan bir evde kapılardan, pencerelerden ve duvarlardan kaynaklanan ısı kaybının %50 seviyesine çıkabileceğini biliyor muydunuz? Isı yalıtımınızın olmaması demek faturanıza yansıyan miktarın bir kısmını dışarıdaki havayı ısıtmak için harcıyorsunuz demektir. Isı yalıtımını kazançlı bir yatırım olarak düşünün. Bir seferlik yapacağınız yatırım yıllar boyunca doğalgaz faturanıza yansıyarak cebinizi rahatlatacak.

Anadolu Yakası Termostar kombi cihazınıza Bakım Yaptırın!

Binanızın doğalgaz sisteminizin bakımını düzenli yaptırmak cihazınızın ve tesisatınızın ömrünü uzatır. Sorunsuz çalışan bir ısıtma sistemi verimli ısınma demektir. Verimli ısınarak doğalgaz ısıtma sisteminizin tüm kapasitesinden yararlanmış olursunuz. Böylece gerektiği kadar ısıtmayan Anadolu Yakası Termostar kservisi kombiler veya bakımsızlıktan ısı kaybına neden olan doğalgaz sistemleriyle faturanıza fazladan yük bindirmemiş olursunuz.

 

Call Now Button0216 639 14 24