Breaking News
Home / İletişim / Ümraniye Termostar Servisi

Taşdelen Vaillant Kombi Servisi 0(216) 639 09 94

- Konusunda tecrübeli teknisyenlerimizle hizmet vermekteyiz.

- Yılın 7günü 24 saat müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

- İşçiliklerimizde ve değişen parçalarda 1 yıl garanti kapsamındadır.

Kombi Servisi

Kuruluşumuz ısı ve ısınma sistemlerinde ”Vaillant Kombi Servisi, Vaillant Kombi Teknik Servisi , Vaillant Servis Hizmeti” sunmak amacı ile faaliyette geçmiştir. Vaillant Kombi özel servisi olarak teknik destek vermektedir. Servisimiz tarafından tamir edilen ve değişen parça yapılan işlem tarihinden itibaren 1 yıl garanti kapsamındadır

Servis teknisyenlerimiz, Servisimizin kuruluşundan önce çeşitli teknik servis kuruluşlarında faaliyet göstermiş olup servis verilen işin işçiliğin önemine sahip olup, Servislikte kalite ve iş bilgi birikimi ile donatılmış olarak faaliyettedirler. İstikrarlı çalışmalarımız gelişen servis teknikleri ile farklı zamanlarda kurumlarda gerekli eğitimleri almakta almaya devam etmektedirler.

Kuruluşumuz İçerisinde oluşturduğumuz çalışma strateji sayesinde kaliteli zamanında ve hızlı hizmet anlayışı ile gazlı ısı teknolojilerine teknik servis hizmeti sunmaktayız, Kaliteli ve daimi hizmet ilkesi ile büyüyen kuruluşumuz Kurumsallık ilkesi ile bileştirmektedir

Ümraniye Termostar Servisi

Ümraniye Termostar Kombi Servisi 0216 639 14 24

 

Termostar KombiÜmraniye Termostar servisimiz Ümraniye bölgesinde yaygın ve Ümraniye Termostar mobil servis ağımızla Ümraniye Termostar kombi servisi, Ümraniye Termostar kombi bakımı ,kombi tamiri ve kombi montajı konusunda hizmet vermekteyiz.

 

Hizmet verdiğimiz firma garantisi bitmiş Ümraniye Termostar kombi bakım onarım arıza hizmeti sağlamaktayız.

 

Ümraniye Termostar kombi servis hizmeti almak isteyen tüm müsterilerimize aynı gün içerisinde anında yanıt veren çagrı merkezimiz. Adrese en yakın Ümraniye Termostar servis aracını yönlendirmekte ve eger yogunluk yok ise aynı gün içinde arızalar giderilmektedir.

 

Termostar kombi servisliğinde uzman Ekiplerimiz ile Hızlı ve profesyonel ekip. Tecrübeli uzman kadromuzla kaliteli ve ekonomik çözümler sunmaktayız. 

Yerinde müdahale ettiğimiz Termostar kombilerinize 1 yıl işçilik ve parça garantisi sunmaktayız Ümraniye Termostar servis olarak güvenilir servis olma yolunda hızla ilerlemekteyiz.