Home / Servisi

Servisi

Baymak Kombi Servisi

Firmamız ısı, ısınma teknolojileri baymak kombi tekknik servis hizmeti, vermek amacı ile kurulmuştur.baymak kombi özel servis olarak teknik servis hizmeti vermektedir.

Verdiğimiz hizmetlerde tamir edilen parça veya değişen yedek parça, teslimat tarihinden itibaren bir yıl garanti kapsamındadır.

Firma çalışanlarımız, firmanın kuruluşundan önce çeşitli teknik servis firmalarında çeşitli kademelerde çalışmış, servisi verilen hizmetin önemine vakıf, toplam kalite bilgileri ve iş disiplini ile donatılmış ,olarak işe başlamışlardır. Halihazırda çalışanlarımız gelişen servis teknoloji ile birlikte çeşitli dönemlerde ve değişik, firmalarda gereken eğitimleri almaya devam etmektedirler.

Kendi bünyemizde oluşturduğumuz, çalışma sistemi sayesinde kaliteden ödün vermeden, zamanında ve hızlı servis anlayışı ile tüm marka kombi ve hidrofor sistemlerine teknik servis hizmeti vermekteyiz. Kombi teknik servisi olarak kaliteli hizmeti ile yıllardır büyüyen firmamız “Kombi Teknik Servisliğinde Marka” sloganı ile başarılarını perçinleyecektir.

Bu yazı Baymak Kombi Servisi http://www.baymakkombiservisim.com/index.php adresicen alıntıdır