Home / Teknik

Teknik

* Kombi teknik servisliği bilgi ve tecrübe gerektiren bir cihazdır lütfen evinizde kullanmakta olduğunuz doğalgaz baymak kombilerinize kendiniz müdahale etmeyiniz.!

* Baymak kombinizde bir arıza oluştuğunda ilk yapmanız gereken kullanma kılavuzunu dikkatlice okumak ve ordaki kurallara uymaktır.

* Baymak kombilerin genelinde bütün cihazlarda arıza i,kaz lambaları bulunmaktadır.

* Arıza apan baymak kombi cihazınızn lambaları hangi durumlarda yanar bunu mutlaka okuyup öğrenmeniz gerkir.

* Kullandığınız baymak kombi cihazınızan arıza ikaz lambası hangi durumlarda yanmaktadır?

* Evinizde Ve işyerinizde ki baymak kombi cihazınıza gaz gelmediği,Kombi ateşleme sistemi çalışmadığında,Kombi iyonizasyon çubuğu yanmayı algılamadığı durumlarda arıza ikaz lambası yanarlar.

* Yeni teknoloji baymak kombi cihazlarında bazı kombilerde arıza ikaz lambalarının yerini dijital göstergeler yada led lambalar kullanılmıştır.

* Bu yeni teknoloji kombi cihazlarda cihazda oluşan arızayı lambaların üzerlerindeki şekillerden anlaşılabilir.

* Arızalanmış baymak kombileriniz hakkında merak ettiğiniz her konuyu dilediğinizde bize ulaşabilir bizden telefon desteği alabilirsiniz

* Aklınızda bulunsun unutmayın kombi teknik servisler sizlere teknik destek sağlamak ve hizmet sunmak amacı ile faliyettedirler.

Kombi Tesisat Petek Temizliği İşlemi

Kullanmakta oldugunuz kombi cihazınızın pateklerini temizlenmesi gerekmektadir,ve bu işlem iş tecrübesi olan bilgili teknisyenler tarfından yapılmalıdırlar ve  ilac yardmıyla sitem temzilenmelidir. petekleririnizin bir kısmı ısınıp birkısmı ısınmıyorsa tesisat petek temizliği yaptırmanız gerekmektedir, petek temziligi iyi verim ve yakıt tasarrufu saglar.

Gibi bircok parcadan oluşurlar. bu parcların bazi işlemsonucu (revizyon) yenilenme işlemleri ugulanabilir elektironik kartamiri 3 yollu vana tamiri gibi birtakım yenilenme ilemleride yapılabilir,  Firmamız tarafından baymak kombizini tesisat temizliği yapılmaktadır.