Home / Termostar

Termostar

Termostar Kombi Servisi 0216 639 14 24 – 642 86 16

Termostar Kombi ServisiTermostar Servisi 7/24 hizmet vermektedir Termostar servisi  teknisyenleri sürekli eğitim alarak gelişmektedir Ümraniye merkezli olup istanbul anadolu yakasının geneline hizmet veren Termostar kombi teknik servis ekibini şirket içi eğitimlerle sürekli geliştirmekte, en iyiyi en ucuza sunmak konusunda kararlı adımlarla çalışmalarına devam etmektedir.

Termostar Kombi Bakım Servisi çağrı merkezine 0216 639 14 24 nolu telefondan ulaşabilir. Çağrınızı karşılayan çalışma arkadaşlarımızdan destek alabilirsiniz aynı gün içerisinde profesyonel Termostar servisi ekibimizin GÜVENİLİR ve güler yüzlü kişilerden oluşmaktadır. kullanılan parçalar orijinal ve garantili yenilikçi son teknolojik imkânlarla desteklenmiş şekilde hizmet sunmaktadır.

Kombi Bakım Hizmeti

Termostar Servisi kombilerınızın kullanımı sırasında yılda bir defa almanız gereken bakım hizmeti kombilerınızın en iyi şekilde çalışmasını sağlar. kombilerınızın performansları ve verimlilikleri açısından en iyisini vermesini istiyorsanız Termostar kombi bakımı hizmetini doğru yerden almanız gerekmektedir.

Termostar Kombi Montaj Hizmeti

Termostar Servisi kombinizi ilk aldığınız süreçte ilk yapmanız gereken şey olan kombi Montajı hizmeti kombi Montaj servisi tarafından almanız kombinizden beklentilerinizi maksimum seviyede karşılamanız için önemli bir adım olacaktır. kombinizin performansı ve verimliliği açısından önem arz eden kombi montaj servisi hizmeti doğru alınmadığı takdirde sağlık problemlerine de sebep olabilmektedir kombi montaj hizmetinde öncelikli ilkemiz kombi montaj işlemlerinde en doğru yer teşhisi ve estetik ön planda olarak montajı yapılmaktadır

Kombi Onarım Hizmeti

Termostar kombi servisi kombinizin arızalarla karşılaştığı durumlarda alınması gereken kombi Tamiri hizmeti  uzman teknik servis ekipleri tarafından gerçekleştirilmektedir.

Petek Temizliği

Termostar kombi sisteminin sağlıklı çalışabilmesi için üç yılda bir kez petek temizlenmesi  gerekmektedir. kombi beteğinizin kireçlenip sıkca kombinizin arızasına sebep verdiği dikkat çekmektedir. petek temizliği kimyasal ilac kullanılarak yapılmaktadır Uzun süre temizlenmeyen petekler ısı verimini düşürüp fazla yakıt yakmasına sebep olduğu gibi , hasarın daha da büyümesine ve onarım maliyetlerinin yükselmesine yol açıyor.

Call Now Button0216 639 14 24